LPF „Mažoji širdelė“ kasmet organizuoja mažiausiai 4 renginius-šventes širdukams ir jų tėveliams:

 

pavasasris

Pavasaris
Mamyčių šventė. Jos metu širdukus auginančios šeimos susitinka Vilniuje, gamtoje, vaikai smagiai pažaidžia, būna vaišės ir tradicine tapusi kasmetinė fotosesija, kad galėtumėm įamžinti, kaip auga mūsų širdukai.

 

 

 

 

vasara

Vasara
Širdukų vasaros stovykla. Visi norintys širdukai ir jų tėveliai su sėsėmis ir broliais susirenka smagiai pralesti laiką gamtoje, prie ežero, iš anksto sutartoje Lietuvos vietoje. Stovykla organizuojama birželio, liepos arba rugpjūčio savaitgalį. Gyvenimo sąlygos būna puikios, tinkančios net šeimoms su kūdikėliais. Stovykla yra finansuojama LPF „Mažoji širdelė“, būna simbolinis dalyvio mokestis. Dalyvauti gali visos norinčios šeimos, auginančios vaikelį su įgimta širdies yda.
Stovyklos metu vaikai bendrauja tarpusavyje, tėvai dalinasi patirtimi, būna smagūs užsiėmimai tiek mažiems, tiek dideliems.

 

ruduo

Ruduo
Pasaulinė širdies diena. Ši šventė vyksta visame pasaulyje, paskutinį rugsėjo savaitgalį. Širdukų šeimos susitinka Vilniuje ir smagiai praleidžia dieną kartu, leidžia į dangų balionus ir džiaugiasi kitomis smagiomis atrakcijomis.

 

 

ziema

Žiema
Kalėdos. Gruodžio mėnesį, prieš didžiąsias metų šventes, širdukai susirenka Vilniuje, kartu nueina į smagų renginį vaikams, geria arbatą, vaišinasi Kalėdų meduoliais ir, žinoma, visus vaikus, tiek širdukus, tiek jų sesutes ir broliukus, aplanko Kalėdų senelis!

 

 

Visi LPF „Mažoji širdelė“ organizuojami renginiai yra nemokami. Apie juos pranešama iš anksto mūsų svetainės naujienų skiltyje bei FB. Šventėse laukiami visi norintys ir, ypač, naujokai! Prisijunkite prie mūsų šaunios širdukų kompanijos!

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.