Padėkos rėmėjams

Leidykla „Jūsų Flintas“
Širdukai labai nuoširdžiai dėkoja Leidyklai „Jūsų Flintas“ už įdomius žurnalus. Smagiausia yra tai, jog prie šių padėkų prisideda ir patys mažiausieji, nes ir jie gavo savo amžiui skirtus žurnaliukus „Kutis“. Ačiū!

 

Šerkšno medus
Dar kartą nuoširdžiai dėkoja visi mažieji stovyklautajai, Šerkšno medui, už tai, jog jų nepamiršo ir vasarą. Kiekvienas širdukas į namus parsivežė skaniausio pasaulyje medaus stiklainėlį. Ačiū!

 

Mondelēz International
Širdingai dėkojame Mondelēz International Lietuva už mažiesiems stovyklautojams padovanotus pusryčių rinkinukus, kuriuose jie galėjo rasti savo pamėgtus saldėsius. Ačiū!


Kotryna Group
Nuoširdžiai dėkojame šauniam Kotryna Group kolektyvui, už širdukų Kalėdų šventei padovanotus žaislus! Jais džiaugsis tiek širdukai atvykę į Kalėdų šventę, tiek esantys Santariškėse! Ačiū Jums iš visos širdies ir būkite sveiki! 

 

Supakuota.lt 
Jūsų dėka, širdukų Kalėdų senis dovanėles vaikams supakavo labai greitai ir gražiai! Jūsų kolektyvas nerealus! Patyrėme daug šiltų emocijų bendraudami su Jumis! Kuo didžiausios sėkmės Jums ir Jūsų šeimoms!


Šerkšno medus
Mažųjų širdukų bendruomenė dėkoja naujiems mūsų draugams Šerkšno medaus kolektyvui už pačias sveikiausias ir saldžiausias Kalėdų senėlio dovanas širdukams! Ačiū Jums, kad padedate sukurti Kalėdų stebuklą mūsų vaikams!

 

Via Aquaria
Nuoširdžiai dėkui už maišiukus!

 

Leidykla Presvika
Brangieji, dėkojame už gražias knygutes mažiesiems širdukams šiltų žiemos švenčių proga!

 

Kuvert-Vilius
Ačiū Jums už padovanotus maišelius!


Kepyklėlė Crustum

Mažieji širdukai nuoširdžiai taria ačiū už Pasaulinės širdies dienos šventei padovanotus tortus! Tortai ištirpo akimirksniu!

 

Balionų Karaliai
Brangieji, dėkojame Jums už tas šypsenas ir širdies džiaugsmą. Jūsų balionai patys gražiausi! Ačiū už draugystę!


Bijola
Ačiū mūsų draugams, kurie visada mielai padeda širdukų šventes pasaldinti skaniu pyragu, vaikai juos dievina! šį kartą jūsų dovana džiaugėsi Santariškių vaikų kardochirgijos skyriuje gulintys vaikai. Dėkojame už suteiktą džiaugsmą.


Spaustuvėlė

Dėkojame spaustuvele.lt už padovanotus lipdukus ir skrajutes mūsų fondui! Ačiū, Jūs mums labai padedate!

Logis.lt

Dėkojame www.logis.lt už širdukams Kalėdų proga padovanotus fantastiškus stalo žaidimus! Vienas įdomesnis už kitą! Ačiū Jums už šiltą bendravimą!

Leidykla Vaiga

Labai dėkojame naujiesiems savo draugams leidyklai Vaiga, kurie širdukų Kalėdų šventei padovanojo knygų. Ačiū Jums www.vaiga.lt, Jūsų knygos nuostabios!

Leidykla Obuolys

Širdukų mamų vardu dėkojame Obuolio leidyklai, už padovanotas terapinio spalvinimo knygas. Jūsų dėka, laikas slaugant vaikučius eina greičiau. Ačiū www.obuolys.lt!

Bijola

Labai ačiū www.bijola.lt už vaikų šventei padovanotą saldų pyragą!

Inga Latvelė

Ačiū Ingai Latvelei už mažiausiems širdukams padovanotą kinetinį smėlį!

UAB „Mama ir auklė“

Nuoširdžiai dėkojame UAB „Mama ir auklė“ už padovanotą lavinantį žaisliuką. Ačiū www.lavinantys.lt!

Žaislų muziejus

Nuoširdiai dėkojame žaislų muziejaus įkūrėjai Indrei Jovaišaitei-Blaževičienei už širdukams padovanotą įdomią ekskursiją į žaislų pasaulį Pasaulinės širdies dienos proga.

Balionų karaliai

Dėkojama UAB "Balionų karaliai" už pasaulinės širdies dienos proga Širdukams padovanotą glėbį raudonų širdelių balionų. Vaikus balionai be galo nudžiugino!
Ačiū Jums www.balionai.lt už mažą stebuklą!

Krka Lietuva

Širdinga padėka už ilgametę paramą medikamentu Sildenafil kompanijai Krka Lietuva ir jos vadovui p. Dariui Sinkevičiui: šis vaistukas yra be galo svarbus vaikučiams su įgimta vieno skilvelio yda, kuri yra koreguojama Gleno ir Fontano operacijomis. Operacijų sėkmė labai priklauso kaip gerai kraujas prateka pro plaučius, o sildenafilis kaip tik ir gerina šią funkciją.

ACC Distribution

Mažųjų širdukų vardu dėkojame UAB „ACC distribution“ ir direktoriui p.Regimantui Buožiui už padovanotus 5 Goclever planšetinius kompiuterius, kuriuos perdavėme Santariškių klinikoms, kartu su įrašytais smagiais filmukais ir žaidimais, kad laukiant namučių laikas greičiau bėgtų ir širdutės džiaugtųsi.

ICG Farma

Dėkojame UAB „ICG farma“ ir jos komercijos direktoriui p.Donatui Suchorukovui už finansinę paramą, kurią panaudojome įvairios medicininės aparatūros ir priemonių įsigijimui Santariškių klinikų Širdies chirurgijos centro II vaikų chirurginiam skyriui.

LITBANA

Mažieji Širdukai nuoširdžiai dėkoja mažmeninės prekybos direktoriui p. Mariui Ragaišiui ir UAB Litbana už padovanotus 2015 metų Mažosios širdelės stovyklai vaisius ir daržoves. Bananai ir kriaušės buvo tokie saldūs, kad tirpo burnoje. O mamų širdys džiaugėsi matant kaip godžiai vaikai valgė agurkus ir sultingus pomidorus.
Dėkojame Jums už gerą širdį ir dovaną. Būkite sveiki!
www.litbana.lt

LSTUDIJA

Širdukų vardu dėkojame www.Lstudija.lt už vasaros stovyklai padovanotus medinukus. Vaikai be galo džiaugėsi juos dažydami! Ačiū už Jūsų draugiškumą ir dovaną.

FOTOPASTELĖ

Norime padėkoti www.fotopastele.lt fotogarafų kompanijai už 2014-ųjų gegužę padovanotą fotosesiją šeimoms auginančioms Širdukus. Taip gera buvo visiems praleisti laiką po žydinčiomis obelimis. Jūsų www.fotopastele.lt šiltas, lengvas ir nuoširdus bendravimas visą fotosesiją pavertė smagiu žaidimu, kurio rezultatas maloniai stebino. Šeimos turi nuostabių užfiksuotų akimirkų, kurios liks ilgam, o mūsų internetinė svetainė pasipuošusi Jūsų nuotraukomis dabar dar spalvingesnė ir šiltesnė.
Ačiū Jums už padovanotą dovaną ir šilumą.

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.