Informacija

1. Fondas aprūpina vaikus, sergančius šidries ydomis, kuriems reikia tikrinti kraujo krešėjimo rodiklius kraujo krešumo matavimo aparatais. Vienkartinės juostelės šiems aparatams vaikams jau yra kompensuojamos. Jei jums toks aparatas reikalingas, užpildykite prašymo formą ir mes su Jumis susisieksime.


2. Labdaros ir paramos fondas „Mažoji širdelė“ yra pasiruošęs visokeriopai paremti vaikus širdukus, kuriems reikia bet kokios materialios pagalbos. Jei jūsų pajamos yra žemesnės, negu valstybės nustatytos minimalios pajamos, negalite nupirkti reikiamų vaistų, medicinos priemonių ar aparatų, vaikui būtinų namų apyvokos daiktų (pvz., lovos, stalo ir pan.), drabužių ir t.t., rašykite mums, apsvarstysime Jūsų prašymą ir su Jumis susisieksime.


3. „Klausk gydytojo“. Mūsų svetainėje Jūs galite užduoti klausimus įvairių sričių gydytojams ir gauti jų atsakymus.
Daugiau informacijos KLAUSK GYDYTOJO skyrelyje.

4. Psichologo pagalba širdies chirurgijos skyriuje. Jei Jūs su vaiku gulite širdies chirurgijos skyriuje ir Jūs ar Jūsų vaikas norite pasikalbėti su psichologu, pasakykite apie tai skyriaus slaugytojai ar Jus gydančiam gydytojui ir pas Jus į palatą 1-2 darbo dienų bėgyje atvyks psichologas nemokamai. Už psichologo konsultacijas (tiek kiek jų reikės) sumokės labdaros ir paramos fondas „Mažoji širdelė“.

5. Pokalbiai telefonu „Tėvai - tėvams“. Jeigu esate širduko tėvai ir norėtumėte pasikalbėti su kitais širdukų tėvais, kurie išgyveno panašias jų vaikučių ligos istorijas anksčiau, tiesiog paskambinkite jiems. Jie išklausys ir maloniai pasidalins su Jumis turima informacija bei patirtimi. Daugiau informacijos TĖVAI TĖVAMS skyrelyje.

6. Kiekvieną mėnesį privati klinika „Pagalba mažyliui“ nemokamai priima konsultacijai po vieną širduką pas bet kurį specialistą. Būtina išankstinė registracija. http://www.pagalbamazyliui.lt/PAGALBA_MAZYLIUI,_UAB/Pradzia.html

7. Fondas pagal realų poreikį teikia paramą Santariškių klinikų II kardiochirurgijos skyriui (vaistai, buities apyvokos daiktai, med.prietaisai); vaikų reanimacijai (slaugos priemonės), reabilitacijos įstaigoms (sanatorija „Saulutė“ Druskininkuose – širdukai turi galimybę ilsėtis atskirose atnaujintose palatose, naudotis masažiniu stalu ir kineziterapeuto paslaugomis.

PARAMOS PRAŠYMO FORMA

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.