APIE SKYRIŲ
Lietuvoje vaikų širdies ydos chirurginiu būdu yra gydomos tik Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose, II-ąjame širdies chirurgijos skyriuje (Santariškių g. 2).

Šiame skyriuje kasmet gydoma apie 350 vaikų, atliekama per 200 operacijų. Skyriaus veiklos kryptis – visų įgimtų širdies ydų diagnostika ir vaikų gydymas. Tai vienintelis tokio pobūdžio skyrius Lietuvoje. Pagrindinis darbo pobūdis – chirurginis įgimtų širdies ydų gydymas. Čia atliekamos neatidėliotinos ir planinės viso įgimtų širdies ydų chirurginio gydymo spektro operacijos nuo naujagimystės iki 14 metų ir vyresniems vaikams: viso anomalinio plaučių venų įtekėjimo korekcija, kairiojo skilvelio hipoplazijos sindromo chirurginis gydymas (Norwood I, II ir III etapai), stambiųjų kraujagyslių transpozicijos chirurginis gydymas (Jatene, Rastelli, Senning operacijos), atrioventrikulinės komunikacijos, Fallot tetrados, įvairių aortos koarktacijos formų, nutrūkusio aortos lanko, prieširdžio ar skilvelio pertvarų defektų uždarymo ir kitos operacijos.

Santariškėse, Vilniaus Universiteto ligoninėje, yra vienintelis Lietuvoje skyrius, kur operuojami įgimtomis širdies ydomis sergantys vaikai. Gydome visus vaikus: nuo pirmos paros naujagimių iki septyniolikmečių paauglių.

Gydome – tai reiškia, kad intensyvios terapijos gydytojų ir anesteziologų dėmesys pirmiausia yra nukreiptas į vaiko gyvybę, jo organizmo gyvybiškai svarbiausias funkcijas, ypač kraujotakos būklę, o anestezija tėra to gydymo sudėtinė dalis.

 

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.