Vasaros stovykla

Liepos 22-24 dienomis visas širdukų būrys susirinko Mindūnų kempinge susipažinti, pabendrauti, taip pat nuveikti šį tą prasmingo. Stovykloje apsilankė visa Nacionalinio kraujo centro brigada, kuri padėjo tėveliams padovanoti savo kraujo. Gyd. direktoriaus pavaduotoja medicinai Jekaterina Sizova papasakojo apie kraujo donorystę bei Nacionalinio kraujo centro veiklą. O iš Nacionalinio transplantacijos biuro atvykusi L. e. Komunikacijos skyriaus vedėjo pareigas einanti Audronė Būziuvienė papasakojo apie organų donorystę ir transplantaciją. Norintys užpildė anketas organų donoro kortelei gauti.

Labdaros ir paramos fondas „Mažoji širdelė“ , kuris yra skirtas remti įgimtas širdies ydas turinčius vaikučius, visų šeimų pritarimu, nusprendė skirti lėšų mažosios Džestinos  šeimai paremti, kuriai šiuo metu ši parama labai reikalinga.

Maisto produktais stovyklautojus parėmė UAB "Norlander Zeelandia" ir UAB "Eugesta" - didelis ačiū jiems.

Išsiskyrėme su gražiais įspūdžiais, šiltomis emocijomis ir tikimės kitais metais pamatyti vaikučius ūgtelėjusius ir sveikus.

 

Mūsų vaikų piešinukai :)

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.