"Mažoji širdelė" atšventė 1-ąjį gimtadienį

Vasario 25 d. restorane-džiazo klube "Kurpiai" fondas "Mažoji širdelė" atšventė 1-ąjį savo gimtadienį. Į jį susirinko šeimos bei žmonės, palaikantys fondo veiklą. Renginio metu vyko aukcionas, kurio metu buvo parduoti 6 fotomenininko Artūro Šeštoko darbai bei surinkti 1620 lt. fondui. Nuoširdžiai dėkojame Artūrui už padovanotus meno darbus aukcionui bei dalyvavusiems aukcione, jų pinigėliai bus skirti būtiniausiems vaikų gydymo poreikiams.

 

Dėkojame meninės gimnastikos trenerei Valentinai Bagrijevai už nuostabų mergaičių pasirodymą, taip pat džiazo vokalistei Editai Bodrovaitei ir pianistui Mindaugui Proškinui už muzikinę vakaro dovaną. Taip pat didžiulis ačiū rėmėjams, UAB "Mars", restoranas "Kurpiai", Copy1, informaciniams rėmėjams "Vakarų ekspresas" ir "Laluna", kurie prisidėjo prie renginio suorganizavimo bei Kęstučiui Kvaraciejui ir Adomui Stančikui už pagalbą.

Neringa Šimašiutė-Rezgevičienė

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.