Klaipėdos lėlių teatro projektas

Praėjusių, 2010 metų pabaigoje, Klaipėdos lėlių teatras, bendradarbiaudamas su Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Reabilitacijos katedra - organizavo projektą, skirtą vaikams, turintiems įvairią negalią. Jį parėmė Kultūros ministerija. Tai buvo meninis-edukacinis renginių ciklas, kuris tęsėsi visą rudenį iki pat gruodžio mėn., pavadinimu AŠ ESU TU.

 

Projekto AŠ ESU TU organizatoriai šios veiklos ėmėsi žinodami, kad mažieji turi ne tik augti ir stiprėti, bet kartu žaisti, džiaugtis bendryste, pažinti ir išgyventi kūrybos džiaugsmą, juo dalindamiesi vieni su kitais.

Į projektą buvo kviečiami ir vaikučiai, turintys širdelės ydą. Su mumis mielai dirbo specialistai – lėlininkai ir KU SvMF Reabilitacijos katedros dėstytoja ir Klaipėdos lėlių teatro edukacinių programų vadovė Salomėja Burneikaitė. Vaikučiai mokėsi, kaip pasidaryti lėles, žaidė kūrybinius žaidimus, dainavo, bendravo su Karakumų asilėlio mokyklėlės „direktoriumi“ pačiu Karakumų asilėliu.

Dėkojame S. Burneikaitei, Klaipėdos lėlių teatro direktorei Aušrai Daukantaitei už malonias akimirkas ir vaikų džiaugsmą.

Neringa Šimašiutė-Rezgevičienė

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.