Padėk mažosioms širdelėms skirdamas 2 proc. GPM (2)

     Kol lauki vaiko, niekad negalvoji apie blogiausia. Kai jis gimsta ir išgirsti jo verksmą, tikrai nesusimąstai, kad tai gali būti jo pirmos ir paskutinės ašaros... Ir kai išveža tavo ilgai lauktą ir mylimą vaiką į ligoninės skyrių, kojos slysta iš po žemių. Kuomet gydytojai pasako: „jis turi tik pusę širdies“, tu toliau jau nieko nebegirdi - paprasčiausiai nebesuvoki toliau tariamų žodžių... Tu tik galvoji, kas bus toliau? Ar jis galės gyventi? Jei galės, tai - kaip? Tada atrodo, jog tavo šeima pasaulyje yra tokia viena, nes aplinkui mamos gimdo sveikus vaikus, visi laimingi išeina iš gimdymo namų, o tu ir tavo šeima lieka vieni su savo skausmu, nežinia ir nerimu...
     Dėl tokių šeimų - dėl mažųjų širdukų ir jų tėvų ramybės, dėl galimybės susitaikyti ir toliau pakilti gyventi buvo įkurtas Labdaros ir paramos fondas „Mažoji širdelė“.
     Maloniai kviečiame iki šių metų gegužės 1 dienos 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio skirti paramos ir labdaros fondui "Mažoji širdelė". Tokiu būdu Jūs prisidėsite prie sergančių vaikų sveikatos gerinimo, reabilitacijos, lavinimo, integracijos į visuomenę ir informacijos sklaidos.
     FR0512 PRAŠYMO FORMĄ reikia pateikti iki gegužės 1 d. tai Apskrities Valstybinei Mokesčių Inspekcijai (AVMI), kurios veiklos teritorijoje nuolat gyvenate arba užpildyti ir išsiųsti ją internetu per savo internetinę bankininkystę arba VMI programėlę.

Mūsų rekvizitai:

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”

Įmonės kodas: 302484122

Kaip paskirti 2% - skaitykite čia.

Esame labai dėkingi už Jūsų paramą. Kiekvienas Jūsų paaukotas euras atsispindi fondo pajamų ir išlaidų ataskaitoje: https://mazojisirdele.lt/paramos-fondas/paramos-ataskaita

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.