Išgelbėk vieną gyvybę – išgelbėsi pasaulį!!!!

Balandžio 28 d. Vilniuje PC „Panorama“ šurmuliavo Kilnių darbų dienos (jau trečiosios) dalyviai. Jais tapo ir galėjo tapti kiekvienas žingsniuojantis  pro Nacionalinio Kraujo Centro palapinę, kurioje vyko paprasti stebuklai – žmonės dalijosi savo krauju, kuris kažkam yra aukso vertės ir gali išgelbėti gyvybę. Tapti kraujo donoru yra paprasta, nieko nekainuoja, o reiškia viską. Tereikia susimąstyti, kaip svarbu padėti sergančiam ir kaip paprasta tai padaryti.

 

Ši diena draugėn subūrė ir įvairias organizacijas, vienaip ar kitaip susijusias su kraujo lašelio nešama gyvybe: tai jau minėtą Nacionalinį kraujo centrą, Vilniaus Universitetinę vaikų ligoninę, Labdaros ir paramos fondą „Rugutė“, vienijantį šeimas, kurių vaikai serga piktybinėmis ligomis, Asociaciją „Donorystė“, Labdaros ir paramos fondą „Pacientų saugos, inovacijų ir kokybės fondas“ ir mūsų fondą „Mažoji širdelė“.

Pasidalinimas mintimis, problemomis, idėjomis, palaikymas iš ilgai veikiančių organizacijų – naujokams, buvimas drauge nors ir vieną dieną – labai suartina ir dar labiau paskatina daryti gerus darbus, šviesti visuomenę, priartinti ją prie tų, kurie šiandien serga ir kuriems labai reikalinga sveikųjų parama ir pagalba: tokios pagrindinės vertybės, išsineštos iš šio renginio. Verta pamatyti kaip nušvinta tik ką davusio kraują žmogaus akys, kai prie jo prieina mažučiukas pyplys su gėlyte rankose  ir pasako „Ačiū už jūsų kraują“. Taip mūsų mažieji širdukai dėkojo donorams už pagalbą, kurią kiekvienas patyrėm tiesiogiai. Dėl tokių akimirkų verta stengtis dar labiau, kad geri darbai darytų kiekvieną mūsų geresniais ir kad nors mažiausią šansą turinti gyvybė būtų išgelbėta.

Kviečiame visus ir kiekvieną apsvarstyti kraujo ir organų donorystės idėją ir prisijungti prie donorų būrio artimiausioje kraujo dovanojimo šventėje, apie kurią būtinai informuosime.

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.