Širdukų pavasarinis susitikimas gamtoje

Pagaliau pagaliau pagaliau! Ir šis džiaugsmas ne dėl ištirpusio sniego bei skaisčios saulės, o dėl to, kad atėjo širdukų pavasarinio susitikimo diena!

Kaip ir kasmet širdukai, jų tėveliai, mamytės, sesutės ir broliukai susitiko pabendrauti, paišdykauti, pasidžiaugti vieni kitais. Kadangi diena buvo ypatingai graži ir šilta, o visi labai išsiilgę gamtos, širdukai su savo šeimomis išsiruošė laivu aplink Trakų pilį Galvės ežeru. Vienas iš širdukų tėvelių papasakojo Galvės ežero legendą, Trakų pilies istoriją, apie jos valdovus, mūsų didžiuosius kunigaikščius. Širdukės Mildos brolis, Vincas, kuriam tik prieš kelias dienas sukako šešeri, turėjo ne vieną klausimą Lietuvos istorijos žinovui. Vaiką labiausiai domino, kaip gi senovėje žmonės sužinodavo, kad priešas ateina? Juk anksčiau mums dabar kasdienybe tapusių informacijos perdavimo priemonių, tokių kaip mobilieji telefonai ar kt., nebuvo. Atsakymas buvo paprastas, bet įdomus, žmonės perspėdavo vieni kitus kurdami diidelius laužus. Keista būtų, jei dabar mes norėdami pasikalbėti, pakviesti arba perspėti draugą savo kieme uždegtume didžiulį laužą :) Istorijos pamokėlės vaikams tikrai patiko ir buvo naudingos, tad ir kitiems kartams tėtis turės pasiruošti, dar ką nors įdomaus papasakoti.

Pasiplaukioję ir pasigrožėję nuostabiais Trakų vaizdais visi bėgome žaisti piemenėlių žaidimų ir kepti ruginių sausainukų. Pabuvoję edukacinėje programoje vaikučiai sužinojo, kad beveik visi jau galėtų ganyti, kai kurie jau netik žąsis ir vištas, bet ir ožiukus bei avytes.

Deja, kad ir kaip linksma ir smagu būtų, viskas baigiasi. Tad ir šios dienos malonumai buvo baigti, visi atsimojavo ir išsiskirstė, kas į Vilnių, kas į Kauną ar Elektrėnus.

Mažoji širdelė ir, be abejo, visi širdukai už nuostabų pavasarinį susitikimą įvykusį 2017-05-14 dieną dėkoja Ramūnui, Jurgai ir Irmai.

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.