Širdukų kalėdos 2016

Draugai, žaidimų aikštelė, batutas, karuselė, čiuožyklos, dovanėlės, arbata, saldėsiai, Kalėdų senelis, nykštukas – visa tai Širdukų Kalėdos!

Pagaliau atėjo taip ilgai lauktas ir planuotas Kalėdinis širdukų šeimų susitikimas. Net lietus nesutrukdė visiems vėl susirinkti į būrį, nes noras pabūti kartu begalinisŠiemet visi sugužėjo į didelį žaidimų  kambarį ir labai džiugu, kad sulaukėme viso būrio kauniečių. Kol mamos virė arbatą, tėčiai globojo pačius mažiausius. Vyresni širdukai, vos įžengę pro duris, puolė į žaidimų kambario pramogų sūkurį ir tik Kalėdų senelis įstengė juos trumpam iš ten išvilioti. O Kalėdų senelio būta neprasto, jis ir piešinių konkursą surengė, ir, aktorių iš gausaus žiūrovų būrio išsirinkęs, spektaklį sukūrė, ir kiekvieną vaiką išklausęs dovanėlių davė. Mamos, vaikams dūkstant, galėjo porą valandų paplepėti, pasidalinti savo išgyvenimais, išgerti arbatos, ir susipažinti, nes šiemet, į jau į gausų širdukų būrį, prisijungė daug naujokų. Popietė prabėgo nenumaldomai greitai, visi išsidūkę ir susirinkę dovanas, atsimojavę su draugais, susitarė susitikti pavasarį, per mamyčių šventę.

 

 

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.