Vasaros stovykla 2015

Rugpjūčio 15-16 dienomis prie Asvejos ežero vėl rinkosi Širdukus auginančios šeimos iš visos Lietuvos. Smagu buvo matyti per metus paaugusius ir sustiprėjusius vaikus, gera buvo susipažinti su naujomis šeimomis. Tėvai vieni su kitais dalinosi patirtimi, o vaikai smagiai leido laiką  siausdami tarpusavyje. Džiaugėsi širdis matant Širdukus kartu, visus panašius, visus ypatingus, visus su randeliu per krūtinę, bet su plačiomis šypsenomis ir žibančiomis akimis!

Vaikus aplankė tiktų tikriausias pirate, su kuria visi išdykavo, sportavo, šoko ir dainavo, spėliojo slaptus dalykus, rodė savo sugebėjimus, statė laivyną, galvojo norus, ieškojo lobio ir jį surado!
Daug džiaugsmo ir nuotykių buvo visiems draugiškai būriu keliaujant prie ežero. Kelias buvo painus ir ilgas, bet su gera kompanija ir nuo medžių linkstančiais lazdynų riešutais jis buvo vienas malonumas! O kas gali būt smagiau vaikams už maudynes šiltame ežero vandenyje su mamytėmis, tėtukais, sesėm ir broliais. Oras mus lepino, saulė plieskė be perstojo, tad maudynės buvo tikra atgaiva kūnui.
Vakare degė laužas, kepėm vakarienę, vaišinomės ir buvom maloniai pavargę. Vaikams sugulus miegot, tėvai jaukiai vakarojo, pasakojo savo Širdukų istorijas, drąsino vieni kitus, dalinosi patirtimi. Miegot išėjome visi turtingesni nei atvykome.
Rytas buvo ankstyvas kaip visad stovykloje. Stovyklos trimitas plyšojo garsiai, ilgai ir turbūt griausmingai, nes mažiausiųjų Širdukų buvo pramintas vilku pilku!
Po linksmos rytinės mankštos ir skanių blynų vaikai mėgavosi piešimo malonumais.  Staiga medinukai žvėreliai ir akmenys virto įvairiaspalvėmis širdelėmis ir vėliavomis, besišysypsančiais veidukais ir vaivorykštėm. Tik vaikų fantazija gali sukurt tiek daug grožio akims ir gerų emocijų tėvų širdims. Po to atėjo eilė mažoms atminimo dovanėlėms vaikams ir nesibaigiančioms maudynėms ežere.
Vakarop atėjo laikas atsisveikinti, vėl išsivažinėti po visą Lietuvą, kad kitą kartą galėtumėm vėl visi susirinkti, vėl pasimatyti ir jaukiai pabūti visiems kartu.
Būkite visi sveiki ir iki kitų susitikimų!

Ramintos ir Saulės mama Eglė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.