Širdukų reabilitacijos projektas - 2

2013 metų pradžioje baigtas vykdyti projektas „REABILITACIJA MAŽIESIEMS ŠIRDUKAMS 2“.
Projekto tikslas – reabilitacijos sąlygų gerinimas vaikams po širdies operacijų Druskininkų sanatorijoje „Saulutė“ kartu su sanatorijos vadovybe ir aukojimo portalo aukok.lt pagalba. Pagrindinis tikslas - nupirkti gyvybinių funkcijų fiksavimo monitorių intensyvios terapijos tikslu.Projekto rezultatai: širdukams skirtos atskiros penkios suremontuotos palatos sanatorijoje atskirame korpuse, kur vienu metu gali būti priimamami 10 vaikų ir juos lydinčių 10 mamyčiu/tėvelių, nupirktas gyvybinių funkcijų registravimo monitorius (9000 lt.) atskirai intensyvios slaugos palatai užtikrinant pagalbą kritiniais atvejais reabilitacijos metu.


Projektas buvo vykdomas viešinant jo idėją portale aukok.lt, mūsų fondo internetinėje erdvėje ir facebook puslapyje, Santariškių klinikų II širdies chirurgijos skyriuje ir Druskininkų „Saulutėje“ bei „Mažosios širdelės“ fondo renginiuose ir susirinkimuose. Į veiklą buvo įsitraukę fondo steigėjai, savanoriai, tėveliai ir prijaučiantys. Visas projektas buvo vykdomas savanoriškumo pagrindais ir be jokio atlygio.


Svarbiausias dalykas, kad pajudėjo vaikų siuntimas reabilitacijai po širdies operacijų užtikrinus saugias ir tinkamas sąlygas – atskiros palatos, reabilitacijos priemonės, med. priemonės gyvybinėms funkcijoms fiksuoti ir stebėti.


Ačiū visiems prisidėjusiems, UAB "Geros valios projektai", sanatorijos "Saulutė" direktorei p. Rimai Pikūnienei už sudarytas sąlygas vaikams po širdies operacijų saugiai praeiti reabilitacijos kursą sanatorijoje.

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.