Sanatorijos "Saulutė" projektas

Turbūt pats laikas papasakoti apie tai, ką mes, fondo „Mažoji širdelė“ nariai, Asta, Ramūnas ir Neringa, nuveikėme ir ko mums pavyko pasiekti kartu su jumis ir aukok.lt portalo projektu.


Daugelis pastebėjote, dalinotės informacija Facebook‘e apie lėšų rinkimą Druskininkų vaikų sanatorijai „Saulutė“, būtent masažo stalui, ir patys aukojote. Šis projektas padėjo įgyvendinti dalį numatytų idėjų, už  aukok.lt portale surinktas lėšas (daugiau nei 6000 lt.) mums pavyko nupirkti ne tik masažo stalą, kuris jau nukeliavo į sanatoriją „Saulutė“, bet ir pulsoksimetrą, elektroninį kraujospūdžio matuoklį vaikams bei INR (kraujo krešumo nustatymo) aparatą, kuris Santariškių klinikų širdies chirurgijos centro vaikų kardiologų nuožiūra bus skiriamas, nuomojamas ar dovanojamas vaikui, kuriam dažnai reikia imti kraujo mėginius.

 

Už tokį mūsų bendradarbiavimą, sanatorijos „Saulutė“ direktorė, gerbiama Rima Pikūnienė, mielai sutiko paskirti 5 naujai renovuotas palatas vaikams, kurie yra laukiami po širdies operacijų ar zondavimo, kartu su vienu iš tėvelių. Palatos yra naujame korpuse, atskirai nuo kvėpavimo takų ir kitomis užkrečiamomis ligomis sergančių vaikučių, kad mažieji širdukai ir jų tėveliai jaustųsi saugūs. Mūsų įgytas masažo stalas taip pat skirtas tam, kad masažą, kaip ir kineziterapiją, būtų galima daryti atskirai nuo kitų vaikučių. Kartą per savaitę, o, prireikus, dažniau, širdukus lankys vaikų kardiologas. Ramūnas pasirūpino, kad skyrius turėtų ir internetą, kurį dovanojo Tele2, ačiū už tai p. Andriui Baranauskui, UAB "Tele 2" viešųjų ryšių vadovui.


Esate kviečiami pasinaudoti savo teise nemokamai nuvykti kartu su vaikučiu per pusę metų nuo operacijos į Druskininkus, pailsėti, atgauti jėgas, pakvėpuoti grynu oru, o mamytei ar tėveliui atsipūsti nuo namų ruošos ir maisto gaminimo. Informaciją apie siuntimą į sanatoriją turi pateikti jūsų gydytojas-kardiologas ar šeimos gydytojas.


Masažo stalas – ne vienintelis „Saulutei“ reikalingas pirkinys. Kadangi širdelės po operacijų yra vis dar trapios, būtina skubi pagalba ir stebėjimas, jei įvyktų kas nenumatyto. Sanatorijoje yra rengiama reanimacijos-intensyviosios terapijos palata, o joje reikalingas monitorius, vaizduojantis paciento gyvybines funkcijas. Lėšos jam taip pat renkamos per aukok.lt portalą. Tikimės, kad kaip ir praeitą kartą, mes sulauksime didelio dėmesio. O jei rasime papildomų rėmėjų, labai reikėtų įrengti vaikų žaidimo kambarėlį, kuriam reikia baldelių ir žaislų, kad mažieji nenuobodžiautų.


Ačiū visiems aukojusiems, skleidusiems šią informaciją, ačiū Andrėjui už pagalbą derybose, tikimės ir tolesnio visų jūsų palaikymo dėl visų mūsų vaikų :)

Rekvizitai

Labdaros ir paramos fondas “Mažoji širdelė”
Banko sąskaitos Nr.: AB Swedbank,
LT15 7300 0101 2111 7963
Įmonės kodas: 302484122
Adresas: Krivių g. 48-16, LT-01209 Vilnius
El. paštas: info@mazojisirdele.lt

Bendradarbiaujame su

Paramos mažylio širdžiai fondas

Mes "Facebook'e"

fb

© 2016 Mažoji širdelė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt
Slapukai leidžia mums lengviau suteikti jums mūsų paslaugas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis jūs leidžiate mums naudoti slapukus.