Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Pooperacinio rando priežiūra

Re:Pooperacinio rando priežiūra 6 years 5 months ago #1294

• Inge77
  • Inge77's Avatar
  • Neprisijungęs
  • Expert Boarder
  • Žinutės: 109
  • Reputacija: 2
lauritita rašė:
Dina rašė:
na mes laukeme kol uzgys,kol sasai nubyres,tik tada maudytis galima. Vasara patare nuo saules saugoti. O del tu ivairiu tepaliuku nuo randu dar neklausiau gydytoju,nes laukem pirmiausia kol uzgys.Na kai balandzio men nuvyksime pasiklausiu;)

na mes dabar kaip buvome santariskese pasitikrinti tai klausiau gyd.Sudikienes ka daryti kad randelis maziau matytusi tai patare tepti tepaliuku DERMATIX sake kaina apie 100lt 15g bet kiek ziurejau internete vaistinese tai kainuoja 143lt :ohmy: cia gal pabrange jau del to PVM ,sakiau kita men.reiks nupirkti pabandyti sake ten jo ilgam uztenka ,ir randas tikrai neisnyks bet suminkstinti ir isblukinti kad jis tik minimaliai matytusi tikrai galima ,cia gyd.zodziai ir dar sake galima deti pleistrus specialius nuo randu buna ju vaistinese ir kainuoja apie 10lt ;)

Na šiuo tepalu aš asmeniškai po savo plastinės rando operacijos tepiau ir pasakysiu, kad jis tikras reklaminis triukas. Man ir gydytojas rekomendavo BŪTINAI nusipirkti. Vaistininkė sakė, kad jis net nepriskiriamas vaistiniam preparatui. Manau, kad tik pinigų švaistymas, nes man nepadėjo :S :S
Administratorius uždraudė viešą pranešimų rašymą.

Re:Pooperacinio rando priežiūra 6 years 5 months ago #1337

• balta_rozyte
  • balta_rozyte's Avatar
  • Neprisijungęs
  • Expert Boarder
  • Ao stenoze, dviburis AoV, MV displazija
  • Žinutės: 149
  • Reputacija: 3
as klausiau del rando ar galima ji atident pries saule. sako kad nuo saules gali but negrazesnis. bet tai nera yrodyta

Re:Pooperacinio rando priežiūra 6 years 5 months ago #1339

• KIKE
  • KIKE's Avatar
  • Neprisijungęs
  • Senior Boarder
  • Žinutės: 58
  • Reputacija: 4
Del Dermatix tepalo, tai ir man svieciasi, kad tai reklaminis triukas. Paciai dabar tenka naudoti, tepu jau 3 sav., bet randas nieko nesikeicia, nepasakyciau, kad minkstetu. Na gal dar per mazai laiko, bet tikejausi geresnio rezultato. Vaistineje man isgyre pleistrus nuo randu. Ju pagrindine sudedamoji dalis irgi yra silikonas, kaip ir dermatix tepalo. Pleistrai (vaistininke dalinosi savo patirtimi)gerai tuo, veikia tiek kiek buna uzklijuoti. O tepalas nusitrina, ypac po drabuziais. Uztepus ji reikia palaikyti bent 10 min. atvirai, kad galetu "padaryti geraji darba". Pleistrai kainuoja ~37 lt, bet jau toks didokas. Kaip paaiskino vaistininke, taupymo sumetimais, galima pirkti dideli ir karpyti. Bet mano nuomone geriau pirkti reikiamo dydzio,kad nesumazetu poveikis. Tepala man rekomendavo pradeti tepti po savaites, kai bus isimti siulai. O nuo saules saugoti 6 men.
2006 04 11 Daniele,PA voztuvo stenoze.

Re:Pooperacinio rando priežiūra 6 years 5 months ago #1342

• Sigita
  • Sigita's Avatar
  • Neprisijungęs
  • Gold Boarder
  • Žinutės: 204
  • Reputacija: 6
Mes randuko netepam ir niekas nieko nerekomendavo.
Kitame forume prisiskaiciau, kad didesni vaikai skundziasi, kad randas skauda, tempia ir klause patarimo. Viena mama patare homeopatini krema A.P.M. krema Dr. Penzel, daro randa elastinga ir minksta. orgonshop.shop-010.de/Orgonshop-p260h110...fd6d9acb5d041adc0eb0
Gal lietuvos vaistinej irgi yra???
Kokia jusu patirtis irgi skundziasi vaikai, maniskis matau , kad trumpam sugrebia pamekena ,bet tuo ir pasibaigia, negali man dar pasakyti, ar skauda.:laugh:
2007 10 03 2650gr. 47 cm
Bendras skilvelis (DILV).Pooperacine des.puses diafragmos isvarza.

Re:Pooperacinio rando priežiūra 6 years 5 months ago #1343

• Neringa
  • Neringa's Avatar
  • Neprisijungęs
  • Moderator
  • Žinutės: 201
  • Reputacija: 12
Maniskis niekada nesiskunde ir, tikiuosi, tai nesukels problemu ir ateityje. Jokiais tepaliukais netikiu. Tas randas visvien isliks.
Tarp kitko, skaiciau viename norvegiskame puslapyje, kur vaikams teigiama, kad ju randas yra ypatingas, kaip ir ypatingas ya vaikas, nes jis turi "uztrauktuka", kokio neturi kiti vaikai. Jie tuo "uztrauktuku" ismoksta didziuotis. Manau, kad tas randas yra daugiau mamos problema ir nereikia jos sureiksminti, kad ir vaikas nesijaustu nekomfortabiliai. Kitas dalykas, jei jis skauda ar tempia. Gyd. Tarutis i si klausima jau atsake savo skyrelyje.
Jonas - kairės širdies hipoplazijos sindromas

Re:Pooperacinio rando priežiūra 6 years 5 months ago #1350

• Audra
  • Audra's Avatar
  • Neprisijungęs
  • Gold Boarder
  • Žinutės: 276
  • Reputacija: 6
Neringa rašė:
Maniskis niekada nesiskunde ir, tikiuosi, tai nesukels problemu ir ateityje. Jokiais tepaliukais netikiu. Tas randas visvien isliks.
Tarp kitko, skaiciau viename norvegiskame puslapyje, kur vaikams teigiama, kad ju randas yra ypatingas, kaip ir ypatingas ya vaikas, nes jis turi "uztrauktuka", kokio neturi kiti vaikai. Jie tuo "uztrauktuku" ismoksta didziuotis. Manau, kad tas randas yra daugiau mamos problema ir nereikia jos sureiksminti, kad ir vaikas nesijaustu nekomfortabiliai.]

Būtent, aš kažkokioj laidoj girdėjau, kad trūkumą, kurį turi vaikas, reikia vertinti kaip privalumą, motyvuojant tuo, kad kiti neturi,o tu turi. Ir išties aš irgi manau, kad daugiau kompleksuoja mamos, o ne vaikas. Mano mergytė turi du randus: šoniukyje ir per krūtinę, vasarą rengiu rūbeliais, kurie tikrai ne visada paslepia randą, tačiau su darželio auklėtoja bekalbant apie randus, paaiškėjo, jog ji pastebėjus tik vieną, tą po pažasčia:lol: , o paties pagrindinio, kuris matosi iš po bliuzelių, ji napastebėjo:)
Eglė 2004-01-27d.
PAV stenozė ir nesandarumas (Fallot Tetrada)
Radikali korekcija 2005-11-25.
Moderatoriai: Neringa
Puslapio sukūrimo laikas: 0.301 sekundžių
Grįžti į viršų